O INWESTYCJI – I ETAP

Zamieszkaj tutaj na lata …

SOHO Apartamenty to Osiedle położone w spokojnej okolicy w miejscowości Koźmin Wielkopolski. Osiedle jest wymarzonym miejscem dla rodzin z dziećmi, par oraz singli poszukujących własnego mieszkania. Dbając o komfort mieszkańców Osiedla zadbaliśmy o windy, parkingi przy budynkach, monitoring, a nawet plac zabaw i zielony skwer (w późniejszych etapach inwestycji) umieszczone w samym środku Osiedla.

Nowoczesna architektura, funkcjonalne, kompaktowe wnętrza, wysoka jakość materiałów budowlanych daje pewność, że znajdą tutaj Państwo własne, przytulne i bezpieczne miejsce, do którego chce się wracać. Łączymy nowoczesne budownictwo z atrakcyjnymi terenami zielonymi! Zapraszamy do Apartamentów SOHO!

Budujemy marzenia!

W inwestycji Apartamenty SOHO proponujemy Państwu kilka apartamentowców zawierających mieszkania o zróżnicowanej powierzchni od 50 m2 do 57m2. Etap pierwszy zawiera jeden budynek 4-piętrowy, a w nim 20 mieszkań. Każde z mieszkań będzie posiadać 3 pokoje. O atrakcyjności wszystkich mieszkań decydują praktyczny rozkład pomieszczeń, który czyni je przestronnym oraz wysokie okna, które czynią je doświetlonym naturalnym światłem. Dopełnieniem mieszkań jest obszerny balkon. Całość inwestycji wyróżnia się architekturą zgodną z obowiązującymi trendami oraz odpowiadającą im stonowaną kolorystyką. Mieszkania zostały tak zaprojektowane, aby gwarantowały wygodne życie.

Call Now Button