FINANSOWANIE

SOHO INVESTMENT współpracuje z firmą GOLDFINANCE jest ona profesjonalną i niezależną firmą pośrednictwa finansowego, specjalizującą się w usługach kredytowych i inwestycyjnych
 
3 powody, dla których warto wziąć kredyt na mieszkanie z GOLDFINANCE
 
1. Pomoc
GOLDFINANCE świadczy pomoc w wyborze  najkorzystniejszej oferty kredytowania, dzięki nam Klienci szybko zdobędą środki finansowania zakupu nieruchomości.
 
2. Doradztwo
Eksperci Finansowi GOLDFINANCE posiadają wiedzę o ofercie wszystkich banków, według indywidualnych preferencji Klienta polecają najkorzystniejsze rozwiązania.

3. Czas
Klient oszczędza czas, współpracuje tylko z własnym Ekspertem, który opiekuje się nim aż do wypłaty kredytu. GOLDFINANCE to kompleksowa pomoc.
 
GOLDFINANCE zapewnia kompleksową pomoc w wyborze kredytu hipotecznego, w oddziałach firmy otrzymasz dostęp do wszystkich atrakcyjnych ofert kredytowych, a także pomoc specjalistów, którzy pomogą Ci w dokonaniu wyboru. Eksperci Finansowi GOLDFINANCE służą fachową poradą, a swoich Klientów otaczają opieką aż do wypłaty kredytu.
 
Dla Twojego komfortu ważne jest, że współpraca odbywa się z jednym Ekspertem, który przedstawi ofertę, wskaże, jakie dokumenty należy przygotować, złoży za Ciebie wniosek w banku, podejmie się negocjacji cenowych w Twoim imieniu, będzie czuwał nad przygotowaniem umowy kredytowej i szybkim uruchomieniem kredytu.
 
GOLDFINANCE jest kluczowym partnerem wielu instytucji finansowych, co pozwoliło na wynegocjowanie bardzo atrakcyjnych warunków dla naszych klientów. Często nasze oferty są korzystniejsze niż uzyskane bezpośrednio w instytucjach finansowych. Nasze atuty to:
 
– Zgromadzenie w jednym miejscu najkorzystniejszych ofert finansowych na rynku- Pomoc w wyborze najkorzystniejszego kredytu pod względem: waluty, oprocentowania, okresu kredytowania oraz czasu rozpatrywania wniosku kredytowego- Wskazanie zalet, ale również wad poszczególnych ofert kredytowych- Pomoc przy kompletowaniu i wypełnianiu wymaganych dokumentów- Sfinalizowanie podpisania umowy z bankiem bez zbędnych formalności
 
  

W celu uzyskania kredytu, skontaktuj się z ekspertem finansowym GOLDFINANCE

SPECJALIZUJEMY SIĘ TAKŻE W KREDYTACH MDM

Kryspin Walentynowicz
Dyrektor Oddziału Poznań
tel.kom. +48 505 025 394
ul. Św. Marcin 59, 60-806 Poznań
Goldlinia: 0 801 333 883
www.goldfinance.pl
kryspin.walentynowicz@goldfinance.pl

Potrzebny Ci kredyt na mieszkanie?

Zapraszamy!

Bank Spółdzielczy w Jarocinie

ul. Al. Niepodległości 5, 63-200 Jarocin

tel: (+48) 62 747 22 07

e-mail: centrala@bsjarocin.pl

Oddziały BS:

63-720 Koźmin Wielkopolski, ul. Borecka 22, tel: 62 721 68 55

63-220 Kotlin, ul. Powstańców Wielkopolskich 1, tel: 62 740 54 17

63-233 Jaraczewo, ul. Rynek 3, tel: 62 40 80 17

Call Now Button