O INWESTYCJI

Budujemy marzenia …

Praca nad l etapem uświadomiła nam jak ważny jest komfort, bezpieczeństwo oraz zagospodarowanie terenu wokół budynku. Współpraca z architektem zaowocowała stworzeniem interesującego miejsca, w którym funkcjonalność styka się z architektura. Cały czas staramy się coś zmieniać, ulepszać, jesteśmy również otwarci na wszelkie propozycje. Jedno jest jednak niezmienne …
Budujemy mieszkania w taki sposób, jak byśmy sami mieli w nich mieszkać.


W bezpośredniej bliskości centrum miasta na Osiedlu Konstytucji 3-go Maja w Jarocinie realizujemy dla państwa inwestycje „Apartamenty Południe”. Jest to drugi z dwóch kameralnych 3-kondygnacyjnych budynków mieszkalnych. Nieprzeciętna architektura obiektów wzbogacona starannie dobranymi materiałami oraz jakością robót, której gwarantem jest SOHO INVESTMENT zadowoli gusta Klientów poszukujących poczucia elegancji i bezpieczeństwa.

W budynkach mieścić się będzie 24 mieszkań, każde z nich wyróżnia się funkcjonalnym układem. Dużo uwagi przywiązujemy do odpowiedniej aranżacji otoczenia inwestycji Apartamenty Południe. Wszystkie budynki otoczone będą zielenią, która będzie zachęcać do spędzania czasu poza czterema ścianami.

SPRZEDAŻ MIESZKAŃ ZAKOŃCZONA

Call Now Button