O FIRMIE

SOHO INVESTMENTS to firma powstała na bazie wieloletniego doświadczenia jej właścicieli w branży budowlanej w Stanach Zjednoczonych. Naszą specjalizacją jest budownictwo mieszkaniowe oparte na nowoczesnych metodach realizacji.

W zakres naszych inwestycji budowlanych wchodzi:

  • zakup nieruchomości,
  • projektowanie,
  • wykonawstwo,
  • zarządzanie nieruchomościami.

Gwarantujemy ze bierzemy na siebie odpowiedzialność za sprawny przebieg całego procesu powstawania nowych obiektów budowlanych.

Realizując nasze inwestycje deweloperskie, staramy się przykładać największą wagę do jakości wykonania, jak również estetyki.
Chcemy, by nasze budynki wyróżniały się, ale były też ponadczasowe i eleganckie. Na każdą inwestycję patrzymy z punktu widzenia klienta, tworząc rozwiązania, które poprawiają funkcjonalność i zapewniają odpowiedni standard życia. Zwracamy uwagę również na jakość i elegancję wykończenia, zamieniając realizowane inwestycje w miejsca, gdzie po prostu chce się mieszkać.

soho investments

Soho Investments starannie wybiera lokalizacje dla nowych inwestycji, szczególną uwagę przywiązując do walorów okolicy, dążymy do harmonijnego wkomponowania naszych obiektów w krajobraz przyrodniczy oraz otaczającą już zabudowę miejską.

Zdobyte doświadczenie i cele, które sobie stawiamy pozwalają na ciągłe podnoszenie atrakcyjności i jakości proponowanych przez nas usług.

Call Now Button