O INWESTYCJI

Prestiżowa inwestycja w centrum Jarocina.

Soho Investements to sprawdzony deweloper. Nasze inwestycje cieszą się dużym zainteresowaniem wśród klientów ze względu na nieprzeciętne lokalizacje, interesującą architekturę osiedli oraz wysoki standard wykończeń budynków. 

Inwestycja SOHO PARK jest przykładem harmonijnego połączenia nowoczesnej architektury z otoczeniem. Nienachalne formy budynków wypełnione naturalnym światłem idealnie współgrają z otaczającą osiedle zielenią. Stworzona przez nas przestrzeń jest idealnym miejscem do odpoczynku. Ze szczególną uwagą zadbaliśmy o to, aby każdy powrót do apartamentu był przyjemnością dla Ciebie i Twoich najbliższych.

Wychodząc na przeciw oczekiwaniom przyszłych mieszkańców osiedla SOHO PARK powierzchnie dostępnych mieszkań rozciągają się w bardzo szerokim przedziale od 29m2 do 99m2. Zdecydowanie stawiamy na komfort i jakość życia mieszkańców. Stworzone przez naszych architektów apartamenty odznaczają się wyjątkową ustawnością, przestronnością, idealnym naturalnym doświetleniem, wygodą oraz łatwością w aranżacji. Każdy znajdzie tutaj apartament dla siebie – zarówno młodsi, jak i starsi, rodziny oraz single.

Do dyspozycji mieszkańców pozostaje: lobby, podziemna hala garażowa, zewnętrzne miejsca parkingowe, komórki lokatorskie, nowoczesne windy, plac zabaw, rowerownia, monitoring. Osiedle jest zamknięte, zatem mieszkańcy nie muszą obawiać się o bezpieczeństwo oraz mają gwarancję prywatności.

Call Now Button