O INWESTYCJI – Słoneczny Taras

Nowa inwestycja Słoneczne Tarasy w Pleszewie proponuje Państwu apartamentowce zawierające mieszkania o zróżnicowanej powierzchni od 35 m2 do 101 m2. To prestiżowy, kameralny kompleks apartamentów złożony z dwóch budynków o niepowatarzalnym designie. Inwestycja została zaprojektowana tak, aby sprostać oczekiwaniom najbardziej wymagających klientów.

W pierwszym etapie powstaną 43 apartamenty zlokalizowane na 4 piętrach. Dodatkowo oferujemy Państwu również komórki lokatorskie oraz miejsca postojowe w garażu podziemnym. Nowoczesne apartamenty wyróżniają się dużymi, panoramicznymi oknami, funkcjonalnymi powierzchniami oraz przestronnymi balkonami.

Na terenie inwestycji przygotowaliśmy również szereg udogodnień, dzięki którym mieszkańcy będą chcieli spędzić każdą wolną chwilę w kompleksie. Oferujemy Państwu wiele terenów zielonych – przepełnionych starannie dobraną i zadbaną roślinnością, komfortowe ławki, plac zabaw. Jest to idealne miejsce dla relaksu.

Gwarantujemy, że znajdą tutaj Państwo własne, przytulne i bezpieczne miejsce, do którego chce się wracać.

Zamieszkaj w przestronnych, funkcjonalnych wnętrzach wykonanych z materiałów najwyższej jakości. Ciesz się komfortem i spokojem we własnym apartamencie! 

 

Call Now Button