O INWESTYCJI

Budujemy marzenia …

W inwestycji Łanowa Aleja proponujemy Państwu mieszkania o zróżnicowanej powierzchni od 48 m2 do 94 m2. Inwestycja zawiera 3 budynki dwukondygnacyjne w każdym po 9 mieszkań – łącznie powstanie 27 mieszkań.

O atrakcyjności każdego z mieszkań decyduje praktyczny rozkład pomieszczeń, który czyni je przestronnym oraz doświetlonym naturalnym światłem. Dopełnieniem mieszkań jest obszerny taras, ogródek lub balkon. Całość inwestycji wyróżnia się nowoczesną architekturą oraz odpowiadającą jej stonowaną kolorystyką. Mieszkania zostały tak zaprojektowane, aby gwarantowały Państwu wygodne życie. Osiedle powstawać będzie w trzech etapach.

łanowa aleja

Zamieszkaj wśród zieleni …

Wokół nowej inwestycji jaką jest Osiedle Łanowa Aleja panuje niesamowity spokój i cisza – gwarantem jest sąsiedztwo domków jednorodzinnych. Osiedle Łanowa Aleja to wyjątkowe miejsce oferujące nie tylko nowoczesny budynek ale i piękną okolicę, przyjazne otoczenie oraz poczucie bezpieczeństwa. Dodatkiem są również duże balkony oraz ogrody, dzięki którym będą cieszyć się Państwo pięknym otoczeniem również z domu.

Natomiast zaledwie kilka kroków dzieli Państwa od pięknego, dużego lasu jarocińskiego – zlokalizowanego niecałe 300m od Osiedla Łanowa Aleja! Z racji mnóstwa ścieżek zachęca on do długich rodzinnych spacerów oraz rekreacyjnej jazdy rowerem, ciesząc się otaczającą naturą i świeżym powietrzem. Dogodne położenie naszej inwestycji to zdecydowanie jej największa zaleta. Kto nie marzy o własnym domu nieopodal lasu?

Call Now Button