O INWESTYCJI

Zamieszkaj tutaj na lata …

SOHO Apartamenty to Osiedle położone w spokojnej okolicy w miejscowości Koźmin Wielkopolski. Osiedle jest wymarzonym miejscem dla rodzin z dziećmi, par oraz singli poszukujących własnego mieszkania. Dbając o komfort mieszkańców Osiedla zadbaliśmy o windy, parkingi przy budynkach, monitoring, a nawet plac zabaw i zielony skwer (w późniejszych etapach inwestycji) umieszczone w samym środku Osiedla.

Nowoczesna architektura, funkcjonalne, kompaktowe wnętrza, wysoka jakość materiałów budowlanych daje pewność, że znajdą tutaj Państwo własne, przytulne i bezpieczne miejsce, do którego chce się wracać. Łączymy nowoczesne budownictwo z atrakcyjnymi terenami zielonymi! Zapraszamy do Apartamentów SOHO!

Budujemy marzenia!

Nowa inwestycja Apartamenty SOHO proponuje Państwu apartamentowce zawierające mieszkania o zróżnicowanej powierzchni od 38 m2 do 68m2. W drugim etapie powstanie 28 mieszkań zlokalizowanych na 4 piętrach oraz lokale usługowe na parterze. Dodatkowo oferujemy Państwu również komórki lokatorskie. O atrakcyjności wszystkich mieszkań decydują – praktyczny rozkład pomieszczeń, który czyni je przestronnym oraz wysokie okna, które czynią je doświetlonym naturalnym światłem. Dopełnieniem mieszkań jest obszerny balkon. Całość inwestycji wyróżnia się architekturą zgodną z obowiązującymi trendami oraz odpowiadającą im stonowaną kolorystyką. Mieszkania zostały tak zaprojektowane, aby gwarantowały wygodne życie.

Call Now Button